Yhteystiedot

Osoite:

Kvarnen, Torgarentie 4
68500 Kruunupyy
Suomi

Puhelin:+358 (0)6 8231 500
Sähköposti: info@kvarnen.fi

Kruunupyyn kansalaisopisto
Petra Skantsi
+358 (0)6-823 1528
petra.skantsi@kvarnen.fi

Koulutuslinjat

Base Camp

Outdoor Academy

Carl-Gustaf Gustafsson
Linjavastaava, opettaja
+358 (0)50 016 7554
carl-gustaf.gustafsson@kvarnen.fi
David Nyberg
Virkavapaalla
david.nyberg@kvarnen.fi

Samhälle Finland

Jens Emet
Linjavastaava opettaja
+358 (0)40 500 1799
jens.emet@kvarnen.fi

Slöjdtorget

Kristian Tallgård
Linjavastaava, opettaja
+358 (0)50 524 0510
kristian.tallgard@kvarnen.fi
Viveka Dahlnäs
Opettaja, pehmeä linja
+358 (0)40 673 5470
viveka.dahlnas@kvarnen.fi
Monica Ohls
Opettaja, pehmeä linja
+358 (0)40 673 6590
monica.ohls@kvarnen.fi
Theresa Särs-Jebali
Opettaja, huonekalujen verhoilu
+358 (0)40 673 6590
monica.ohls@kvarnen.fi
Christer Lindqvist
Opettaja, huonekalujen entisöinti
+358 (0)40 058 9571

Kielilinja

Helén Timgren
Ruotsin kielen opettaja
+358 (0)40 556 3979
helen.timgren@kvarnen.fi
Malin Sandbacka
Ruotsin kielen opettaja
+358 (0)50 433 6698
malin.sandbacka@kvarnen.fi
Anna Berglund
Ruotsin kielen opettaja
+358 (0)40 655 5008
anna.berglund@kvarnen.fi
Anna Dahlbacka
Ruotsin kielen opettaja
+358 (0)50 565 8045
anna.dahlbacka@kvar
Stefan Fagerlund
Opettaja/avustaja
+358 (0)40 557 2351
stefan.fagerlund@kvarnen.fi
Kristoffer Ekfors
Ruotsin kielen opettaja
kristoffer.ekfors@kvarnen.fi

Jenny Pulkkinen
Suomen kielen opettaja
+358 (0)40 650 1029
jenny.pulkkinen@kvarnen.fi
Minna Rasmus
Suomen kielen opettaja
+358 (0)40 557 2478
minna.rasmus@kvarnen.fi
Leena Brunell
Suomen kielen opettaja
+358 (0)40 357 9439
leena.brunell@kvarnen.fi
Rebecca Rasmus
Suomen kielen opettaja
+358 (0)40 188 2605
rebecca.rasmus@kvarnen.fi

Kruunupyyn kansalaisopisto (MI)

Kvarnen kuntayhtymä

Hallinto

Kaisa Karlström
Toimisto, info
+358 (0)6 823 1500
kaisa.karlstrom@kvarnen.fi
Pontus Wallis
Kirjanpito, talous
+358 (0)40 486 5619
pontus.wallis@kvarnen.fi
Johanna Karlström
Palkanlaskija
+358 (0)40 486 4080
johanna.karlstrom@kvarnen.fi
Martin Näse
Kehittämispäällikkö
+358 (0)44 294 1114
martin.nase@kvarnen.fi
Carola Wiik
Hankekoordinaattori
+358 (0)50 302 3670
carola.wiik@kvarnen.fi

Kiinteistöt ja keittiö

Ann-Christin Vikman
Emäntä
ann-christin.vikman@kvarnen.fi
Margita Sandbacka
Keittäjä
margita.sandbacka@kvarnen.fi