Yhteystiedot

Osoite:

Kvarnen, Torgarentie 4
68500 Kruunupyy
Suomi

Puhelin:+358 6 8231 500
Sähköposti: info@kvarnen.fi

Kruunupyyn kansalaisopisto
Petra Skantsi
+358 6 823 1528
petra.skantsi@kvarnen.fi

Koulutuslinjat

Base Camp

Outdoor Academy

Carl-Gustaf Gustafsson
Linjavastaava, opettaja
+358 50 016 7554
carl-gustaf.gustafsson@kvarnen.fi
Josef Westerlund
Virkavapaalla
josef.westerlund@kvarnen.fi

POVAKO – Poliisiopintoihin valmentava koulutus

Jens Emet
Linjavastaava opettaja
+358 40 500 1799
jens.emet@kvarnen.fi
Anna Berglund
Ruotsin kielen opettaja
+358 40 655 5008
anna.berglund@kvarnen.fi
Tony Widjeskog
Suomen kielen opettaja
+358 40 571 7300
tony.widjeskog@kvarnen.fi

Slöjdtorget

Kristian Tallgård
Linjavastaava, opettaja
+358 50 524 0510
kristian.tallgard@kvarnen.fi
Viveka Dahlnäs
Opettaja, pehmeä linja
+358 40 673 5470
viveka.dahlnas@kvarnen.fi
Monica Ohls
Opettaja, pehmeä linja
+358 40 673 6590
monica.ohls@kvarnen.fi
Theresa Särs
Opettaja, huonekalujen verhoilu
+358 40 673 6590
theresa.sars@kvarnen.fi

Kielilinja

Helén Timgren
Ruotsin kielen opettaja
+358 40 742 2994
helen.timgren@kvarnen.fi
Malin Sandbacka
Ruotsin kielen opettaja
+358 50 433 6698
malin.sandbacka@kvarnen.fi
Anna Berglund
Ruotsin kielen opettaja
+358 40 655 5008
anna.berglund@kvarnen.fi
Anna Dahlbacka
Ruotsin kielen opettaja
+358 50 565 8045
anna.dahlbacka@kvar
Stefan Fagerlund
Opettaja/avustaja
+358 40 557 2351
stefan.fagerlund@kvarnen.fi
Jenny Pulkkinen
Suomen kielen opettaja
+358 40 650 1029
jenny.pulkkinen@kvarnen.fi
Minna Rasmus
Suomen kielen opettaja
+358 40 557 2478
minna.rasmus@kvarnen.fi
Leena Brunell
Suomen kielen opettaja
+358 40 357 9439
leena.brunell@kvarnen.fi
Nina Thodén
Suomen/Ruotsin kielen opettaja
+358 40 188 2605
nina.thoden@kvarnen.fi

Kruunupyyn kansalaisopisto (MI)

Kvarnen kuntayhtymä

Hallinto

Kaisa Karlström
Toimisto, info
+358 6 823 1500
kaisa.karlstrom@kvarnen.fi
Pontus Wallis
Talouspäällikkö
+358 40 486 5619
pontus.wallis@kvarnen.fi
Johanna Karlström
Palkanlaskija
+358 40 486 4080
johanna.karlstrom@kvarnen.fi
Martin Näse
Kehittämispäällikkö
+358 44 294 1114
martin.nase@kvarnen.fi
Carola Wiik
Hankekoordinaattori
+358 50 302 3670
carola.wiik@kvarnen.fi

Kiinteistöt ja keittiö

Thomas Finell
Kiinteistönhoitaja
+358 50 521 0674
thomas.finell@kvarnen.fi
Anneli Svenfelt
Keittiö- ja siivouspäällikkö
+358 40 587 4925
anneli.svenfelt@kvarnen.fi
Ann-Christin Vikman
Kokki
ann-christin.vikman@kvarnen.fi
Margita Sandbacka
Kokki
margita.sandbacka@kvarnen.fi