Yhteystiedot

Osoite:
Kvarnen, Torgarentie 4
68500 Kruunupyy
Suomi


Sähköposti: info@kvarnen.fi

Rehtori:
Tom Hansén
Puh. 050-550 7722
tom.hansen@kvarnen.fi
Info:
Kaisa Karlström
Puh. 06-823 1500
kaisa.karlstrom@kvarnen.fi
Kruunupyyn kansalaisopisto:
Petra Skantsi
Puh. 06-823 1528
petra.skantsi@kvarnen.fi

Koulutuslinjat

Base Camp

Barbro Sandvik
Opettaja
+358 (0)40 552 8836
barbro.sandvik@kvarnen.fi
Kristoffer Sandbacka
Opettaja
+358 (0)40 671 9987
kristoffer.sandbacka@kvarnen.fi

Outdoor Academy

Carl-Gustaf Gustafsson
Linjavastaava, opettaja
+358 (0)50 016 7554
carl-gustaf.gustafsson@kvarnen.fi
Josef Westerlund
Opettaja
+358 (0)40 725 4099
josef.westerlund@kvarnen.fi
Erik Rudels
Opettaja
+358 (0)40 553 7322
erik.rudels@kvarnen.fi
David Nyberg
Opettaja
+358f (0)40 351 1009
david.nyberg@kvarnen.fi

Samhälle Finland

Matias Holmberg
Linjavastaava, opettaja
+358 (0)40 500 1799
matias.holmberg@kvarnen.fi

Slöjdtorget

Kristian Tallgård
Linjavastaava, opettaja
+358 (0)50 524 0510 kristian.tallgard@kvarnen.fi
Viveka Dahlnäs
Opettaja, pehmeä linja
+358 (0)40 673 5470 viveka.dahlnas@kvarnen.fi
Monica Ohls
Opettaja, pehmeä linja
+358 (0)40 673 6590 monica.ohls@kvarnen.fi
Theresa Särs-Jebali
Opettaja, huonekalujen verhoilu
+358 (0)50 577 0137
theresa.sars-jebali@kvarnen.fi
Christer Lindqvist
Opettaja, huonekalujen entisöinti
+358 (0)40 058 9571

Kielilinja

Helén Timgren
Vuorotteluvapaa helmi-huhtikuu 2019
+358 (0)40 556 3979
helen.timgren@kvarnen.fi
Malin Sandbacka
Ruotsin kielen opettaja
+358 (0)50 433 6698 malin.sandbacka@kvarnen.fi
Anna Berglund
Ruotsin kielen opettaja
+358 (0)40 655 5008
anna.berglund@kvarnen.fi
Minna Rasmus
Suomen kielen opettaja
+358 (0)40 557 2478 minna.rasmus@kvarnen.fi
Jenny Pulkkinen
Suomen kielen opettaja
+358 (0)40 650 1029
jenny.pulkkinen@kvarnen.fi
Anna Dahlbacka
Ruotsin kielen opettaja
+358 (0)50 565 8045 anna.dahlbacka@kvarnen.fi
Stefan Fagerlund
Opettaja/avustaja
+358 (0)40 557 2351
stefan.fagerlund@kvarnen.fi
Irma Kiviniemi
Suomen kielen opettaja
irma.kiviniemi@kvarnen.fi
Kristoffer Ekfors
Ruotsin kielen opettaja (sijainen)
+358 (0)40 169 4294
kristoffer.ekfors@kvarnen.fi

Kruunupyyn kansalaisopisto (MI)

Petra Skantsi
Kurssisihteeri
+358 (0)6 823 1528
petra.skantsi@kvarnen.fi
Anne-Maj Nylund
Talous
+358 (0)40 359 1145
anne-maj.nylund@kvarnen.fi
Èva Pandur
Musiikin opettaja
+358 (0)50 561 5203
eva.pandur@kvarnen.fi

Kvarnen kuntayhtymä

Hallinto

Tom Hansén
Rehtori
+358 (0)50 550 7722
tom.hansen@kvarnen.fi
Kaisa Karlström
Toimisto, info
+358 (0)6 823 1500
kaisa.karlstrom@kvarnen.fi
Pontus Wallis
Kirjanpito, talous
+358 (0)40 486 5619
pontus.wallis@kvarnen.fi
Martin Näse
Kehittämispäällikkö
+358 (0)44 294 1114
martin.nase@kvarnen.fi
Carola Wiik
Hankekoordinaattori
+358 (0)50 302 3670
carola.wiik@kvarnen.fi
Tomas Fröjdö
IT-vastaava
+358 (0)50 360 9305
tomas.frojdo@kvarnen.fi

Kiinteistöt ja keittiö

Thomas Finell
Kiinteistönhoitaja
+358 (0)50 521 0674 thomas.finell@kvarnen.fi
Nguyen Thi Sang
Siivooja
+358 (0)40 655 4991
sang.thi-nguyen@kvarnen.fi
Ann-Christin Vikman
Emäntä
+358 (0)40 587 4925
ann-christin.vikman@kvarnen.fi
Margita Sandbacka
Keittäjä
+358 (0)40 771 0275 margita.sandbacka@kvarnen.fi